רומניה. אחרי תפילת שחרית בבית הכנסת העתיק בעיר יאס שברומניה, המסע ההיסטורי לרגל הילולת ה-154 של האדמו"ר הראשון משטפנשט, הגיע לרגעי השיא, במעמד עליית ההמונים לקבר בבית העלמין ביאס, שם העתירו במעמד תפילה מרגש וסוחט דמעות למען ישועת הכלל והפרט, על ציונו הקדוש של האדמו"ר הראשון משטפנשט, שהבטיח, "אצלי אפשר לפעול ישועות בניקל".
הנחה את התפילות הרה"ג ר' אברהם יעקב סלמון שליט"א, בהם השתתפו חשובי הרבנים ואישי ציבור וקהל המון עם גדול ונכבד, שבקע שערי שמיים בתפילה. לאחר מכן הועלה נר התמיד מעל הציון ובסוף המעמד, יצא הקהל למעמד הדלקה מרגש לזכר האדמו"ר הראשון משטפנשט ולעילוי נשמת היהודים שנרצחו בשואה בפוגרום יאס.
![קורעים שערי שמים בציון האדמו"ר הראשון משטפנשט ביום ההילולא ה-154](https://shtefenesht.org/wp-content/uploads/2022/12/קורעים-שערי-שמים-בציון-האדמור-הראשון-משטפנשט-ביום-ההילולא-ה-154.jpg)
![משתתפי המסע ההיסטורי בתפילת שחרית בבית הכנסת העתיק ביאס](https://shtefenesht.org/wp-content/uploads/2022/12/משתתפי-המסע-ההיסטורי-בתפילת-שחרית-בבית-הכנסת-העתיק-ביאס2.jpg)
![משתתפי המסע ההיסטורי בתפילת שחרית בבית הכנסת העתיק ביאס](https://shtefenesht.org/wp-content/uploads/2022/12/משתתפי-המסע-ההיסטורי-בתפילת-שחרית-בבית-הכנסת-העתיק-ביאס.jpg)
![מעמד התפילה המרכזי בציון האדמו"ר הראשון משטפנשט ביום ההילולא ה-154](https://shtefenesht.org/wp-content/uploads/2022/12/מעמד-התפילה-המרכזי-בציון-האדמור-הראשון-משטפנשט-ביום-ההילולא-ה-154.jpeg)